2016

Datum Plats Arrangör Domare Typ Resultat
10/4 Sjöbo Södra Lars Johansen (DK)
Charlotte Andersson (SE)
Nat resultat >>
17/4 Östra Ryd Bråviken Thomas Brandt (SE)
Steinar Mathisen (NO)
Nat resultat >>
22/5 Nyland Norra Sofia Lindh (SE)
Charlotte Andersson (SE)
Nat resultat >>
2-3/7 Nås, Hedemora Svealand Mats Carlsson (SE)
Susanne Leifors (SE)
Nat resultat >>
1-2/8 Strömsholm Bråviken/Svealand Bo Forssberg (SE)
Jonny Hedber (SE)
Peter Rönn (FI)
Heikki Seppälä (FI)
Int resultat >>
21/8 Bjurholm Norra Katrin Raie (EE)
Laima Eidukiene (LT)
Nat resultat >>
3/9 Mariestad Västra Yvette Charlesdotter (SE)
Robert Dirksen (SE)
Thomas Klokkerhaug (NO)
Ivar Kvale (NO)
Int resultat >>
17/9 Boden Norra Bo Forssberg (SE)
Ingela Hägg (SE)
Nat resultat >>
1/10 Torne Södra Susanne Leifors (SE
Marie Jarl (SE)
Nat resultat >>

2015

DATUM PLATS DOMARE ARRANGÖR RESULTAT
12/5 Skåne
EM-uttagning
Marie Jarl
Thomas Brandt
Södra (nat) resultat >>
19/4 Mariestad
EM-uttagning
Beritt Dyka
Dagmar Kohl
Yvette Charlesdotter
Robert Dirksen
Västra (int) resultat >>
9-/5 Bjuråker Robert Dirksen
Mats Carlsson
Norra (nat) resultat >>
17/5 Norberg Yvette Charlesdotter
Bernd Rahms
Peter Grimm
Svealand (int) resultat >>
4-5/7 Söderköping Ingrid Ydreborg
Lotta Andersson
Bråviken (nat) resultat >>
18/7 Skåne Agneta Doverholt
Jonny Hedberg
Södra (nat) resultat >>
16/8 Bjurholm Markku Mähönen
Louis Dehaes
Norra (nat) resultat >>
19/20/9 Nyland Geir Hammer
Ingela Hägg
Norra (nat) resultat >>
3-4/10 Katrineholm Jonny Hedberg
Robert Dirksen
Bråviken (nat) resultat >>

2014

DATUM PLATS DOMARE ARRANGÖR RESULTAT
5/4 Sjöbo Robert Dirksen
Charlotte Andersson
Södra (nat) resultat
21/4 Lycke Thomas Brandt
Ingrid Ydreborg
Norra (nat) resultat
3/5 Söderköping Susanne Leifors
Sofia Lindh
Bråviken (nat) resultat
10/5 Söderhamn Johnny Hedberg
Charlotte Andersson
Norra (nat) resultat
17/5 Norberg Sofia Lindh
Agneta Doverholt
Svealand (nat) resultat
21/6 Krånge Yvette Charlesdotter
Susanne Leifors
Norra (nat) resultat
20/7 Bara Lars-Göran Larsson
Ingrid Ydreborg
Södra (nat) resultat
28/7 Katrineholm Bo Forssberg
Agneta Doverholt
Bråviken (int) resultat
17/8 Bjurholm Sofia Lindh Norra (nat) resultat
24/8 Lycke Jonny Hedberg Västra (int) resultat
20/9 Nyland Lars-Göran Larsson
Susanne Leifors
Norra (nat) resultat

2013

DATUM PLATS DOMARE ARRANGÖR RESULTAT
6-7/4 Sjöbö (prel) Lotta Andersson, SE
Mats Carlsson, SE
Södra (nat) resultat
12/5 Söderhamn Ingrid Ydreborg, SE
Robert Dirksen, SE
Norra (nat) resultat
18/5 Norberg Gerd Zekert, DE
Mats Carlsson, SE
Ivar Kvale, NO
Jonny Hedberg, SE
Svealand (int) resultat
8-9/6 Gårdeby Thomas Brandt, SE
Marie Jarl, SE
Bråviken (nat) resultat
13/7 Krånge Bo Forssberg, SE
Thomas Klokkerhaug, NO
Norra (nat) resultat
21/7 Ljungbyhed Jony Hedberg, SE
Tobias Jösch, DE
Steinar Mathisen, NO
Bo Forssberg, SE
Södra (int) resultat
30/7 Stjärnhov Jyrki Siivola, FI
Hannele Holmström, FI
Robert Dirksen, SE
Geir Hammer, NO
Bråviken (int) resultat
11/8 Bjurholm Tomas Brandt, SE
Lars-Göran Larsson, SE
Norra (nat) resultat
21-22/9 Kramfors Agneta Doverholt, SE
Peter Rönn
Norra (nat) resultat
28-29/9 Mariestad Thomas Klokkerhaug, NO
Josef Statti, DE
Thomas Klokkerhaug
Ivar Kvale
Västra (nat) resultat

2012

DATUM PLATS DOMARE ARRANGÖR RESULTAT
7-8/4 Sjöbö Ingrid Ydreborg & Robert Dirksen Södra LC Sjöbo Nat 7/4-12
21-22/4 Falköping Lars-Göran Larsson & Bo Forssberg Västra LC Falköping Nat 22/4-12
12-13/5 Söderhamn Susanne Leifors & Yvette Charlesdotter Norra LC Söderhamn Nat 13/5-12
19-20/5 Norberg Ingela Hägg & Thomas Klokkerhaug Bråv/Sveal LC Norberg Nat 20/5-12
22-23/6 Krånge Geir Kristiansen & Bo Forssberg Norra LC Krånge Nat 23/6-12
30-31/7 Tammsvik Marie Jarl & Yvette Charlesdotter Bråviken LC Tammsvik Nat 31/7-12
12/8 Bjurholm Djordje Tesic & Jonny Hedberg Norra LC Bjurholm nat 12/8-12
15-16/9 Bröndome Lars Johansen, Dagmar Kohl,
Peter Rönn, Sofia Lindh
Västra LC Bröndome Int 16/9-12
6-7/10 Sjöbo Thomas Brandt & Lars Johansen Södra LC Sjöbo Nat 6/10-12